« Główna | Paszkwilanckie omówienie paszkwilu czyli paszkwil ... » | Lapsusik » | Ideowiec w każdym calu :) » | Pożyteczni idioci. Portret grupowy. » | Górnicy górą, publicyści dołem » | Czy Radio Maryja się nawróci? » | Esbek Travel » | Hańba » | Liza Minnelli o "Dzienniku" » | Majątek Anety K. » 

2007/02/23 

Cudowne siusianie czyli masturbacja na drzewie

Wszedłem na blog Adama Wajraka, pierwszego obrońcy Rospudy, z zamiarem stworzenia jakiegoś pastiszu wpisu nawiedzonego ekologa. Okazało się, że pastisz nie jest potrzebny. Wszystko jest na miejscu, wystarczy tylko wybrać garść cytatów:

"Jadę nad Rospudę i na razie, to będzie blog o Rospudzie. Jadę, bo lada chwila może się zacząć rzeź drzew."

"Przygotowania do wyprawy nad Rospudę zupełnie takie same jak na w Arktykę.(...) Chodzi o to by być mobilnym i niezależny. By blokować w każdym miejscu."

"Mam wrażenie, że przebywam wśród 40 najdzielniejszych ludzi w naszym kraju. Wszyscy bardzo zdeterminowani; łatwo na pewno się nie damy."

"Zamiast tego, nad ranem, same miłe historie: z Warszawy dojechał mój nowy namiocik, więc mam własny domek."

"Potem uczyłem jednego chłopaka jak się wchodzi na drzewo za pomocą mojej ambonki, bo z niej łatwo zakłada się stanowisko na drzewach. Potem było już przesympatycznie."

"zapomniałem butelki do siusiania. Taka butelka pozwala siusiać w śpiworku nigdzie się nie wychodzi, a jak się ją dobrze zakręci grzeje jak termoforek."

"Noc strasznie zimna. Wiele osób musiało ją przetrzymać w naprawdę ciężkich warunkach. Nie wszyscy mają takie cudowne ciepłe śpiwory jak ja."

"Jeśli chodzi o mnie - jest po prostu cudownie! Bo od Jacka Kleyffa dostałem słoik i butelkę i mogę sobie swobodnie siusiać do nich w śpiworku nie wychodząc na mróz."


Czy nie należałoby powiadomić rodziców tego chłopczyka? Może wyszedł sam z domu i teraz rodzice bardzo się denerwują o swoje dziecko?

Ekologia jest (ponoć) nauką, a ci tam sikający do butelki nadrzewni masturbanci to żadni naukowcy, a co najwyżej "ekofile".

Tak przy okazji chciałbym wiedzieć.
z czego to "bractwo" utrzymuje się?
kto im płaci? skąd maja aż tyle urlopu?
czy taki Wajraka, jest prywatnie czy służbowo?

Genialni to Pan wyłpał ;)

A jaki ma związek ta masturbacja z tytułu z treścią? Wajrak pisze coś o samogwałcie czy to tak, dla zmylenia Gógli?

=> A.W.: ja proponuję od razu zadać pytanie: kto za tym stoi? i kto leje wodę na młyn określonych kół?

Ech prawiczkowa poprawność polityczna... jakie to przewidywalne, jakie odważne, jakie marudne...

Olgierdzie, masturbacja to oczywiscie metafora. Mysle, ze uzasadniona poniewaz ci panowie samodzielnie sie podniecaja choc nie ma ku temu realnego powodu. Uwazam, ze jesli ktos juz musi siedziec na drzewie i bronic zlej sprawy (jego prawo) to nie musi tego przedstawiac jako wydarzenia rownego co najmniej kolejnej kampanii wrzesniowej. Gdybys zajrzal do blogu Wajraka to zobaczysz, ze on nieustannie przywoluje Gierka, marzec 68 itp. skojarzenia. Czy rzeczywiscie wycinanie drzew na bagnach upsprawiedliwia takie porownania?
No i jeszcze ten infantylizm. Oczywiscie kazdy ma prawo pisac blog jak mu sie podoba ale to znaczy, ze ja mam prawo z tego drwic.

pierwszy raz od tygodnia cos mnie rozbawilo

Ja tam nie uważam, żeby sprawa była zła. Na pewno jest dyskusyjna - bo dobrego rozwiązania chyba nie ma - ale jakąś tam rację mają.

Zresztą: skoro poparł ich Pan Prezydent, Mama hetmana Gosiewskiego, skoro na celownik organizatorów zamieszania wzięło CBA ... to o czym my jeszcze debatujemy? ;-)

Dziennikarzom i inteligencji dedykuję:
"(...) za arystokrację uważam siebie i ludzi takich jak jak ja, mogących się powołać w przeszłości na trzy, cztery uczciwe pokolenia rodzin, które osiągnęły najwyższy poziom kultury, ludzi, którzy nigdy przed nikim się nie płaszczyli, nigdy na nikogo nie liczyli, tak jak mój ojciec i dziadek. (...) To my jesteśmy arystokratami, a nie ci, którzy mogą się utrzymać tylko dzięki darowiznom od możnych tego świata, nie ci, których da się kupić za dwadzieścia kopiejek (...)" Lew Tołstoj "Anna Karenina"

hehe, kojarzy mi sie z blogusiem pana Marcinkiewicza.

A ja zapraszam na mój ANTYDEMOKRATYCZNY, KONSERWATYWNO-LIBERALNY blog... Tym razem piszę o alternatywnym (choć znanym i testowanym) ustroju ---> KURP-BIALY.blog.onet.pl

Prześlij komentarz